Інститут кар’єрних радників запроваджено службою зайнятості з початку року. І це не просто зміна назви фахівця. Ця інновація докорінно змінила підхід до працевлаштування шукачів роботи, яких протягом січня-липня 2019 року перебувало на обліку в Одеському міському центрі зайнятості близько 2500, причому більша частина з них, майже 1300 осіб, зареєстровано з початку року. Кар’єрні радники враховують індивідуальні особливості кандидатів на пошук роботи, їхній рівень професіоналізму, ступінь трудової мотивації та мобільності. Новація вже дала змогу забезпечити роботою понад 1200 осіб, тож прикладів успішного працевлаштування доволі багато.

Одна з таких історій, розповідь про Юлію, юриста за фахом, яка має великий стаж роботи юрисконсультом і донедавна вважала свою кулінарну любов просто хобі, забаганкою. У квітні минулого року вона звернулась до Одеського міського центру зайнятості у пошуку роботи.

В кожного з нас є своя заповітна мрія. Іноді доводиться пройти довгий шлях до її здійснення, адже, не кожний зважується дати шанс самому собі. Саме так сталося з Юлією. Під час підбору роботи, кар’єрний радник провела профілювання для оцінки ступеня мотивації до роботи та визначення потенціалу працевлаштування. Юлія вирішила – зважаючи на чудову можливість опанувати нову професію до якої має хист, потрібно йти вчитись. Успішна взаємодія кар’єрного радника та безробітної дозволила прийняти далекосяжне рішення, яке збільшило шанс знайти хорошу роботу і підвищило і самооцінку, і професійну вартість жінки на ринку праці.

За п’ять місяців навчання в ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ», Юлія здобула професію «кухар» третього розряду, а головне, здійснила своє заповітне бажання. Крім того, вона майже відразу по отриманні свідоцтва була направлена на працевлаштування за фахом, успішно пройшла співбесіду у роботодавця та прийнята на роботу. Таким чином, кар’єрному раднику вдалося задовольнити взаємні потреби роботодавця та шукача роботи.

Анонс/Подія: 
Подія