Наприкінці минулого року в Білгороді-Дністровському на базі бібліотеки імені О. Пушкіна відкрився культурно-освітній медіа-центр, в презентації якого взяла участь і директор Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Ніна Принц.

Створений в бібліотеці культурно-освітній медіа-простір став осередком культурного та освітнього дозвілля мешканців міста. У переобладнаному приміщенні проводяться різноманітні конференції та семінари, позакласні заходи, вебінари, а також організовано перегляд телепрограм та фільмів для різних цільових аудиторій”

Білгород-Дністровський міськрайонний центр зайнятості тісно співпрацює з відділом культури Білгород-Дністровської міської ради та бібліотеками міста, використовуючи для проведення профорієнтаційних заходів різні «площадки».

 Сьогодні відбулась чергова робоча зустріч з начальником відділу культури Світланою Байло та завідуючими бібліотек, медіа-центру. За результатом обговорень було вирішено, що для проведення профорієнтаційної роботи, вирішення питання виваженого вибору професійного майбутнього випускниками загальноосвітніх шкіл, залучення широкого кола випускників до профорієнтаційних послуг, в т.ч. з застосуванням психодіагностичного тестування ми будемо використовувати сучасні ресурси медіа-центру. Тож, віртуальним екскурсіям та скайп-конференціям у Білгород-Дністровському бути.

Анонс/Подія: 
Подія