20.11.2023 | 15:14

 Рік тому, пані Вікторія – педіатр, дитячий анестезіолог, кандидат медичних наук звернулась до Одеської філії  Одеського обласного центру зайнятості. 

Після консультації взяла участь в урядовому проекті “єРобота” з надання українцям грантів для започаткування або розвитку підприємництва. Тоді, описуючи свою бізнес-ідею, вона написала: «Основною метою діяльності є надання консультативних і діагностичних послуг у сфері педіатрії. Саме за цим напрямком медичний простір Friendly Doctor працює вже більше двох років, адже здоров’я нації – першочергове завдання для кожного співробітника медичної сфери».

Спрямовуючи кошти мікрогранту на придбання сучасного УЗД апарату, мікроконвексного датчика для проведення досліджень дітям першого року життя та термопрінтера для роздрукування сканів до заключення, подбали про розширення спектру послуг центру: швидка медична допомога, діагностика та лікування захворювань різних органів та систем, проведення профілактичних оглядів та багато іншого.

Пані Вікторія каже: «Сьогодні можу з впевненістю сказати, що задоволена результатом. Адже, без отримання гранту, не було можливості придбати такий вкрай потрібний для центру апарат».

Бажаємо успіхів у подальшому удосконаленні знань та навичок, які дають змогу маленьким одеситам і надалі отримувати професійну медичну допомогу від експертів центру!