29.09.2023 | 11:36

Якщо ви:

-маєте вік 45+ і страховий стаж 15 років і більше

- звільнені з військової служби в зв’язку із скороченням штату або за станом здоров’я та маєте вислугу понад 10 років

- учасник АТО та ще не досягли пенсійного віку

- внутрішньо переміщена особа

- маєте інвалідність (за відсутності підходящої роботи)

- звільнені після позбавлення свободи внаслідок збройної агресії проти України

- отримали поранення або захворювання внаслідок військової агресії перебуваючи в районах бойових дій

Пропонуємо скористатися унікальною нагодою – отримати ваучер на навчання!

Особи, які мають рівень освіти «молодший спеціаліст» з медичною освітою за спеціальністю «Медсестринство», можуть підвищити кваліфікацію   в медичному закладі дистанційно!!!

Вартість ваучера встановлюється в межах вартості навчання, але не більше 10-кратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (на 01.01.2023 – 26 840 грн).

Керівники медичних установ міста Ананьїва головний лікар  КНП "АНАНЬЇВСЬКА БМЛ"   Койчев Анатолій Степанович  та  директор КНП "АНАНЬЇВСЬКИЙ ЦПМСД"  КНП Середа Вікторія Вікторівна, спільно з місцевою службою зайнятості провели активну організаційну роботу щодо видачі ваучерів медичним сестрам на підвищення кваліфікації за спеціальністю «МЕДСЕСТРИСТВО» у  Кременецькому медичному фаховому коледжі імені Арсена Річинського.

Загалом у медичній сфері цього річ видано 18 ваучерів. На теперішній час навчання наші медичні сестри проходять дистанційно і згодом отримають відповідний диплом державного зразку. Відтак, вони мають можливість безкоштовно вдосконалити знання щодо медичних інформаційних систем, використання технологій баз даних для обробки і аналізу медичної інформації, про відповідні можливості Інтернету та Google-сервісів тощо.