29.09.2023 | 11:06
Можливістю отримання ваучера скористалась Олена Порпуліт - доцент кафедри соціології Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова. Про навчання за рахунок ваучера вона дізналась від фахівця Північного управління Одеської філії Одеського обласного центру зайнятості, під час інформаційно-роз’яснювальної роботи.
Начальник Північного управління Ірина Єзерська вручила ваучер Олені та побажала успіхів та самовдосконалення.
Олена Олександрівна вже має понад 15 років викладацької роботи і планує за рахунок ваучера пройти підготовку та отримати нові знання за спеціальністю «психологія».
Деталі за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/storinka/vauchery