Юг Бесарабії – це аграрний край. І хоча сьогодні сільгоспвиробники працюють в надскладнішних економічних і погодних умовах, початок сезону польових робіт вже не за горами.

Саме тому фахівцями Кілійського відділу Ізмаїльської філії Одеського ОЦЗ на базі ДНЗ Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості були організовані курси цільового призначення «Особливості виконання робіт на підприємствах сільськогосподарської галузі», на яких свою  кваліфікацію підвищили 14 безробітних, що очікують працевлаштування в СВК «Маяк», «Вікторія», «Лад-Агро».

Сергій Койчев, який проводив курс,  спеціаліст, що має багаторічний  досвід та чималі знання з питань охорони праці на виробництві. Тому і  зміст навчання був насиченим: правові та організаційні основи охорони праці, інструктажі з пожежної безпеки, гігієни праці та виробничої санітарії, використання засобів індивідуального захисту від небезпечних і шкідливих виробничих факторів, надання першої допомоги у разі нещасних випадків тощо.

За результатами навчання безробітні отримують посвідчення державного зразка, видані ДНЗ Одеським центром професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

А кропітка робота фахівців відділу щодо аналізу попиту роботодавців на робочу силу з метою організації професійного навчання безробітних під конкретні робочі місця триває  щодня.

 

Анонс/Подія: 
Подія