28.11.2022 | 12:07

Відповідно до Постанови КМ України від 22.09.2021 №986 «Про деякі питання акредитації кваліфікаційних центрів» суб’єктів, які здійснюють підтвердження результатів неформального професійного навчання за робітничими професіями, визнано Кваліфікаційними центрами.

Першим Кваліфікаційним центром в Одеській області став ДНЗ «ОДЕСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ ДСЗ», на базі якого громадяни, що мають знання, навички та/або досвід роботи, зможуть підтвердити професійну кваліфікацію «ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИК» та отримати сертифікат про присвоєння/підтвердження професійної кваліфікації державного зразка.

Для проходження процедури оцінювання з присвоєння та/або підтвердження професійної кваліфікації «Електрогазозварник» заявнику необхідно надати до Кваліфікаційного центру заяву та документи, які дають змогу встановити особу, попередньо набуті ним компетентності та/або результати навчання.

За більш детальною інформацією звертатись до ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ» - Кваліфікаційного центру за тел.: (048)705-44-10, або (048)705-44-05.