У рамках співпраці та підписаного меморандуму про співробітництво Державної служби зайнятості (центральний апарат) та Міністерства юстиції України, 30 січня пройшла робоча зустріч директора Чорноморської міської філії Одеського обласного центру зайнятості з начальником Чорноморського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області та керівником Чорноморського міського відділу Державної реєстрації актів цивільного стану головного територіального управління юстиції в Одеській області.

На заході обговорювались налагодження взаємодії між сторонами діалогу у напрямі організації зайнятості осіб, які мають майнові зобов'язання за рішенням суду, в тому числі осіб які мають заборгованість зі сплати аліментів та відносно яких відкрито виконавче провадження. За результатами обговорення складено протокол спільної наради з вирішенням питання щодо організації та проведення спільних заходів, обміну інформації щодо співробітництва, надання державними виконавцями Чорноморського міського відділу державної служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області рекомендаційних листів боржникам щодо звернення до Чорноморської міської філії Обласного центру зайнятості за сприянням у працевлаштуванні.

Також були обговоренні й питання укомплектування вакансій наведених структур. Зустріч пройшла конструктивно з визначенням організаційної системної роботи сторін діалогу.

Анонс/Подія: 
Подія