Фахівці Ананьївського відділу Подільської філії Одеського обласного центру зайнятості відвідали Ананьївський професійний аграрний  ліцей.

В ході зустрічі були обговорені шляхи співпраці на майбутнє. Зокрема щодо роботи з роботодавцями району по проходженню учнями ліцею  виробничої практики,  стажування та працевлаштування на постійну роботу, організації зустрічей представників служби зайнятості з учнями ліцею з метою доведення до них ситуації на локальному ринку праці, актуальних вакансій та інформації про послуги державної служби зайнятості. Йшлося також про обмін даними по випускникам ліцею, які ще не працевлаштовані.

Окремою стала тема надання через систему служби зайнятості ваучерів вчителям та майстрам виробничого навчання ліцею з метою їх  спеціалізації перекваліфікації та навчання для підтримки конкурентоспроможності на ринку праці.

В ході зустрічі представники місцевої служби зайнятості прийняли участь у тематичній лінійці студентів за  професією"КРАВЕЦЬ", проведеної  викладачем спецтехнології, вищої категорії Тетяною Поліщук. Вони презентували дітям напрямки  діяльності підприємств району, розповідали про вимоги до працівників, поточні вакансії, умови праці та перспективи кар’єрного росту. Від фахівців служби зайнятості учні професійного ліцею дізнались про стан ринку праці регіону; професії, які користуються попитом; актуальні вакансії по регіону та Україні; напрямки діяльності служби зайнятості. Отримали консультації з питань вибору професії, складання професійного резюме, ефективності пошуку роботи.

Анонс/Подія: 
Подія