"Разом зі службою зайнятості у світ професій» - спеціалісти Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості провели виїзний профорієнтаційний захід з використанням мобільного центру зайнятості для дітей, що відпочивають в  дитячому таборі "Богатирьонок".

Щоб дітям було цікаво знайомитися та обирати майбутню професію, фахівці  відділу активної підтримки  центру зайнятості розробили змагально-мотиваційний захід  квест - «Смак професій».

Дітлахи грали, брали участь у квесті та інтерактивних вправах, одночасно пізнаючи світ професій. Захід проходив в розважальній формі: у вигляді різноманітних конкурсів, дидактичних ігор, інформаційних та творчих завдань. Діти «приміряли» професії, із задоволенням вирішували проблемні професійні ситуації. Учні згадали чимало приказок та прислів’їв про працю, відгадували загадки про різноманітні професії та знаряддя праці. Кожен учасник заходу зміг виявити свою активність та ініціативність.

На завершення зустрічі, юнаки та дівчата отримали корисні рекомендації щодо проходження он-лайн тестування з використанням платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри. Учні старших класів отримали запрошення пройти тестування за допомогою платформи «Моя професія: консультаційна мережа» .

Анонс/Подія: 
Подія