В Одеському міському центрі зайнятості успішно пройшов останній в цьому році Ярмарок вакансій. Учасники заходу, більше 20 державних і приватних компаній промислової галузі, фінансового і страхового сектора, сфери послуг і охорони порядку, пропонували близько 300 вакансій на різноманітні посади. Під час роботи Ярмарку більше 200 відвідувачів надали свої резюме безпосередньо представникам роботодавців, обговорили перспективи працевлаштування, а також взяли участь в попередній співбесіді з потенційними роботодавцями.  З них – сорок п’ять осіб запрошені на співбесіду до керівників підприємств.

Серед учасників заходу, з числа представників роботодавців міста Одеси, участь в Ярмарку взяли: Одеська філія ДП «АМПУ» (адміністрація Одеського морського порту), Виробничий підрозділ «Одеська дистанція сигналізації та зв’язку» Регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця»,  ТОВ «Гідропром», ТОВ  «Автомастер», Миронівський хлібопродукт,  ТОВ «АТБ-маркет»,  Акціонерний банк «Південний», Готель «Рута» Затока, Державна прикордонна служба, Вербувальний центр Військово-морських сил ЗС України. Всі пропозиції роботи з офіційним оформленням і гідною оплатою праці.

В ході Ярмарку, фахівці Одеського міського центру зайнятості провели профдіагностичне тестування 24 осіб та надали 8 консультацій бажаючим зі складання резюме та пошуку роботи.

Анонс/Подія: 
Подія