В сучасних умовах підтримка роботодавця, а саме прискорення укомплектування кадрами – першочерговий акцент роботи служби зайнятості. Одним з ефективних методів такої співпраці є ярмарки вакансій.

16 березня 2023 року в приміщенні Біляївського відділу Одеської філії Одеського обласного центру зайнятості проведено ярмарок вакансій.  На заході були присутні представники КП «НАШ ДІМ», ПСП  «АГРОФІРМА «РОДНІЧОК», С/Г ТОВ «ПІВДЕНЬАГРОПЕРЕРОБКА», ФІЛІЯ "ІНФОКСВОДОКАНАЛ", МАЯКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА, ТОВ «МГК-ТЕПЛОДАР», якими були презентовані підприємства, надана інформація щодо актуальних вакансій, умов праці, вимог до кандидатів, були надані  відповіді  на численні запитання, відбулося  індивідуальне спілкувалася з кожним претендентом. Всього в заході взяли участь 8 роботодавців  якими  було представлено 31 вакансію.

Спеціалісти презентували Державний навчальний заклад  «Одеський центр професійно- технічної освіти  державної служби зайнятості», надавали учасникам ярмарку інформацію про вакансії тих підприємств, які не змогли взяти участь у заході, та вакансії в інших регіонах України, можливості професійної підготовки за професіями, що мають попит у працедавців.

 

Анонс/Подія: 
Подія