24 січня  фахівці Арцизького відділу Болградської філії Одеського ОЦЗ за участю головного державного інспектору відділу з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного міжрегіонального управління державної служби з питань праці Леонідом Муратковим провели виїзний захід для осіб, які підлягають вивільненню у  зв’язку з ліквідацією Рощанської початкової школи-філії Веселокутського ліцею.

Директор Арцизького відділу Болградської філіїПарасковія Кутирйова ознайомила присутніх з їх основними правами та обов’язками згідно з чинним законодавством про працю та зайнятість, розповіла про послуги, які надає служба зайнятості шукачам роботи, про порядок реєстрації в службі зайнятості, у тому числі з використанням сервісу “Електронна черга”. Наголосила на нові форми роботи служби зайнятості, зокрема відмітила, що кожного співробітника, який підпадає під скорочення, буде супроводжувати кар’єрний радник, який складе індивідуальний план працевлаштування, щоб підібрати роботу максимально швидко.В кінці зазначила: «Вивільнення – не трагедія, а початок нового етапу життя, який відкриє перед вами безліч можливостей самореалізації. Ваше відношення та готовність до змін – це головне, а служба зайнятості вам у цьому допоможе». 

 Консультант роботодавця Наталія Пендюріна надала вивільнюваним працівникам інформацію щодо умов призначення матеріального забезпечення, соціальних  послуг, серед яких: участь у громадських та інших  роботах тимчасового характеру, професійне навчання в Одеському ЦПТО ДСЗ, перепідготовку чи підвищення кваліфікації, отримання одноразової виплати для організації власної справи. Проінформували про наявні вакансії на ринку праці нашого регіону.

По завершенню заходу  присутні висловили подяку за доведену інформацію та надані роз’яснення.

Анонс/Подія: 
Подія