За участю Березівського районного центру зайнятості в Новокальчівській ОТГ відбувся профінформаційний захід. Спеціаліст з профорієнтації Березівського РЦЗ спільно зі спеціалістом Березівського РСССДМ провели профорієнтаційний захід для учнів 8-11 класів Новокальчівської ЗОШ. Під час заходу з учнями проведено профорієнтаційне тестування за методикою Голланда. Учням було повідомлено про умови та терміни навчання в ДНЗ ОЦПТО ДСЗ , з випускниками проведено анкетування.
Також відбулася зустріч директора Березівського РЦЗ та головного інспектора Держпраці в Одеській області з керівниками ФГ «Фортуна», ФГ «Атлант» та ФГ «Ситинський».
Під час проведення зустрічі були висвітлені питання щодо використання найманої праці без оформлення трудових відносин, обговорені питання щодо заміни трудового договору укладанням із працівником цивільно – правової угоди, дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці. А також відзначено, які, у разі порушення законодавства, наслідки можливо очікувати працівникам (соціальна захищеність) та роботодавцям (різні види відповідальності). Зустріч виявилась корисною та цікавою. 
 

Анонс/Подія: 
Подія