З метою професійної орієнтації неповнолітніх Ренійська районна філія Одеського ОЦЗ для клієнтів Ренійського районного відділу Центру пробації в Одеській області провела інформаційний захід. Учасниками заходу стали діти, які закінчили загальноосвітню школу й готуються до вступу у професійні навчальні заклади.

Фахівець Ренійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості населення Валентина Самойленко ознайомила підлітків зі світом професій, станом ринку праці, правилами вибору професій, надала консультації щодо існуючих гарантій в сфері зайнятості неповнолітньої молоді. Також вона допомогла дітям сформувати уміння аналізу різних видів професійної діяльності, враховуючи їх спорідненість, підштовхнула неповнолітніх до самопізнання та формуванню «образу Я» як суб’єкта майбутньої професійної діяльності.

Увага неповнолітніх клієнтів  пробації була звернена на правильний вибір професії, що зумовлює в майбутньому моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці, якість продукції. Цей вибір є точкою, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, поєднання особистих і загальних інтересів.

Анонс/Подія: 
Подія