Вибір професії - це велика відповідальність. Відповідальність перед батьками, перед суспільством  та, найголовніше, -  перед собою. Бо тільки сама людина може збагнути, до чого відчуває вона покликання. А це справа нелегка. І робити цей вибір доводиться кожному без винятків.

28 січня 2018 року  фахівці Ренійської районної філії Одеського ОЦЗ поспілкувались з учнями дев’ятих та десятихкласів загальноосвітньої школи №3 м. Рені.  Спеціаліст з профорієнтації Ренійської районної філії надала корисні поради школярам щодо вибору професії відповідно до своїх інтересів, нахилів та здібностей. Ознайомила старшокласників  з робітничими професіями, які користуються попитом на ринку праці регіону. Зроблено акцент на тому, що завжди бути конкурентоспроможним – це мати кваліфіковану робітничу професію. Багато підприємств змагаються за можливість отримати висококваліфікованих працівників.

Захід відбувся у діловому, живому спілкуванні. Учні радо відгукнулись на запрошення пройти тестування з професійного самовизначення на Платформі профорієнтації та розвитку кар’єри «Моя професія». Попереду ще багато спільної роботи із визначення професійного шляху старшокласників. У центрі зайнятості є для них багато цікавого матеріалу з опису професій, вимог до працівників, інформація про навчальні заклади,  а індивідуальний підхід до дитини  зменшує ризик  випадкового вибору професії.

Анонс/Подія: 
Подія