15 березня 2023 року начальником Любашівського відділу Подільської філії Одеського обласного центру зайнятості Тетяною Подолян було проведено захід спрямований для набору добровольців в об'єднану штурмову бригаду національної поліції України "Лють".

На захід були запрошені: начальник ВП №1 РУП ГУНП в Одеській області підполковник поліції Володимир Міщенко, заступник голови Любашівської селищної ради Віталій Бровченко та начальник управління  ЦНАП Любашівської селищної ради Ірина Заміхановська. 

Під час зустрічі було надано повну інформацію про умови прийому  на службу до штурмової бригади Національної поліції України «Лють», ознайомлено з вимогами та державними гарантіями.

Формування бригади триватиме до 1 квітня. Добровольці, які хочуть приєднатися, можуть подати анкету на сайті storm.mvs.gov.ua або через Центри надання адміністративних послуг.

Далі кандидат має пройти військово-лікарську комісію, здати психологічний та фізичний тести, пройти  тестування на знання законодавства та логічне мислення. Після успішного проходження тестування він пройде кількамісячне навчання.

По завершенню  якісної підготовки бійці приступають до виконання поставлених завдань – знищення ворога.

Консультації можна отримати на гарячій лінії: 0800 100 020, в місцевому відділу поліції, та у службі зайнятості.

 

 

Анонс/Подія: 
Подія