11 квітня 2019 року відбувся Ярмарок вакансій організований Білгород-Дністровським центром зайнятості в рамках  загальнообласного заходу «Ярмарок вакансій «Твій день для змін» .

У заході взяли участь представники місцевих ЗМІ, соціальні партнери, 16 роботодавців, у яких є потреба у працівниках, безробітні та шукачі роботи, в тому числі особи з інвалідністю.

Захід відкрила директор центру зайнятості Ніна Принц: « Державна служба зайнятості посідає особливе місце серед інших структур соціальної сфери, адже працює з людьми різного віку та різних професій, з тими, хто шукає роботу, та тими, хто її надає. В арсеналі служби зайнятості – широкий спектр послуг для забезпечення адресної роботи з кожним клієнтом, виходячи з його потреб та можливостей.»

 На Ярмарку були представлені вакансії за найрізноманітнішими напрямками. Так, ТОВ "РКЗ "ПІВДЕННИЙ» - оброблювачів риби, прибиральників службових приміщень, КП « Білгород-Дністровський водоканал» - слюсаря з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, електромонтера з експлуатації розподільних мереж, ФОП Могильова Т.В. – кухаря, мийника посуду, продавця непродовольчих товарів, ФОП Бєлоногова Т.І.- вихователів та вчителів з початкової освіти у дитячий навчально-розважальний центр. Декільком роботодавцям до потреби «бухгалтера» як з досвідом роботи, так і без нього.

Однією з особливостей Білгород - Дністровського регіону є приналежність до курортної зони, що зумовлює сезонний характер роботи. Так, один з «найкрутіших» санаторіїв смт. Сергіївка – ДП «Південь-Курорт-Сервіс» уже в квітні розпочинає свою діяльність. Представником роботодавця запропоновано понад два десятка вакансій сфери обслуговування: кухар, офіціант, адміністратор, покоївка, молодша медична сестра.

Про наявність вільних робочих місць для осіб з інвалідністю в «Оздоровчо-реабілітаційному центрі інвалідів зі слуху «Одіссей» розповів директор Михайло Завойчинський, детально акцентувавши увагу на умовах праці, графіку роботи та умовах соціальної сфери: проживання, харчування.

Про умови працевлаштування на військову службу за  контрактом присутні дізналися з детальної розповіді начальника кадрової служби військової частини №2197 (Прикордонний загін у м. Білгороді-Дністровському) Геннадія Ратушняка.

ТОВ «Аквафрост» - широко відома торгівельна марка «Водный мир» - мабуть чи не найбільшим попитом користувалася на ярмарку вакансій.  Претенденти на роботу з’ясовували особливості виробництва, умови транспортної доступності.

Скористалися нагодою поспілкуватися з роботодавцями і випускники Державного вищого навчального закладу «Білгород-Дністровський морський рибопромисловий технікум» за спеціальністю «бухгалтерський облік». Майбутні фахівці пройшли тестування, підготували резюме та презентували себе роботодавцям.

Серед відвідувачів заходу було багато і молоді. Адже ні для кого не є секретом, що саме молоді важко конкурувати на ринку праці через відсутність досвіду роботи, невідповідності фахового рівня потребам ринку праці.

Громадяни, які завітали у пошуку роботи,- це понад 90 осіб, мали змогу поспілкуватися з різними роботодавцями,  порівняти умови та оплату праці, вибрати для себе найбільш підходящий варіант та отримати направлення на працевлаштування або запрошення на додаткову співбесіду безпосередньо на робочому місці на підприємстві.

Фахівці центру зайнятості надавали консультації тим, хто цікавився послугами служби зайнятості. Ярмарок пройшов активно, жваво, «з вогником», як кажуть, байдужим не залишився ніхто, а це значить – день змінив життя кожного, хто прагнув змін.

Анонс/Подія: 
Подія