Фахівці Кілійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості взяли активну участь в обласному ярмарку вакансій «Твій день для змін». У Кілії та Вилковому роботодавці спілкувалися з претендентами на вільні робочі місця. 8 роботодавців відгукнулися на пропозицію взяти участь у ярмарку вакансій. 56 вакансій було заявлено під час заходу.

Представники кадрових служб КП «Світло» Галина  Мусієнко, ТОВ «Єнікіой» Олександра Каса, СВК «Родина» Радіка Носач, ТОВ «Титан» Світлана Чернієнко, ФОП Поліна Чечельницька спілкувалися з безробітними з питань укомплектування наявних вакансій. Бухгалтери, водії автотранспортних засобів, машиніст-оператор дощувальних машин та агрегатів, слюсар-ремонтник, кухонний робітник, буфетник, комірник, рибалки прибережного лову – підприємства району потребують працівників за цими напрямками.

Всього у заходах у Кілії та Вилковому взяли учать понад 50 безробітних та шукачів роботи, з них 15 отримали направлення на роботу і найближчим часом почнуть працювати рибалками прибережного лову, овочівниками, робітниками з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва.

Ярмарок вакансій завершився, але робота щодо укомплектування наявних вакансій та сприяння зайнятості безробітних триватиме щодня.

Анонс/Подія: 
Подія