9 квітня 2019 року в приміщенні Роздільнянської районної філії Одеського обласного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій «Твій день для змін» для шукачів роботи і роботодавців Роздільнянського району, в якому взяли участь представники  ринкоутворюючих підприємств.

Це комунальне підприємство «Роздільнянський міський водоканал», Роздільнянський районний відділ філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області, Управління праці та соціального захисту населення Роздільнянської районної адміністрації, Роздільнянський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки Одеської області, Виробничий підрозділ служби колії Роздільнянська дистанція колії та представники малого та середнього бізнесу.

Після реєстрації та розміщення учасників, відбулася презентація кожного підприємства з наданням шукачам розширеної інформації щодо роботи установ, умов праці тощо. Роботодавці розповідали про переваги працевлаштування саме на їх підприємствах, акцентуючи увагу на тому, що підприємства пропонують офіційне працевлаштування, гідну і стабільну заробітну плату, гнучкий графік роботи, можливість кар’єрного зростання.

 Безробітним було запропоновано низку актуальних вакансій. Зокрема начальник відділу кадрів  КП  «Роздільнянський міський водоканал» Тимчик В.В.  презентував такі вакансії, як: економіст, водій автотранспортних засобів, підсобні робітники; начальник Роздільнянського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області Бєлікова Т.А., спеціаліст Управління праці та соціального захисту населення Роздільнянської районної адміністрації Шведа Л.В., запропонували для безробітних вакантні посади провідних фахівців в органах державної служби, начальник відділу рекрутінга Роздільнянського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Одеської області старшина Сусол І.В. наголосив на гостру потребу укомплектування персоналом, як кухарів, медичних працівників, телефоністів так і інших військовослужбовців. Начальник відділу кадрів Виробничого підрозділу служби колії Роздільнянська дистанція колії Алієв Г.Т. запропонував такі вакансії: монтер колії, бригадир колії, ремонтник штучних споруд, старший майстер шляховий та інші.

Для безробітних, яких зацікавили вакансії, відбулася співбесіда з роботодавцями з метою відбору майбутніх працівників.

Сподіваємось, що цей захід буде черговим успішним кроком до вдалого працевлаштування шукачів роботи.

Анонс/Подія: 
Подія