09 квітня з метою ефективного сприяння зайнятості населення в районі, Ананьївська районна філія Одеського обласного центру зайнятості провела масовий захід ярмарок вакансій «Твій день для змін» для жителів Ананьївщини.

Мета заходу – заповнення вакантних посад роботодавців  району, в тому числі тих підприємств, установ, організацій та фізичних осіб - підприємців, чиї представники взяли участь в «Ярмарку вакансій».

На ярмарку представили свої вакансії такі роботодавці: ПП «Агро-ДІС» (тракторист): СФГ «Поле» (тракторист); Будинок-інтернат (соціальний працівник, фахівець з фізичної реабілітації, молодша медична сестра);

ФОП Найфлейш Любов Шмулівна (продавець продовольчих товарів, бармен, бухгалтер); АТ «Перший Український міжнародний банк» (інспектор кредитний); ФОП Дядюн Надія Григорівна (продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів); ФОП «Пишняк Іван Григорович (продавець продовольчих товарів); Філія «Ананьївська ДЕД»  (дорожній робітник); Ананьївський військовий комісаріат (служба в Збройних Силах України за контрактом).

Перед початком заходу з вступним словом виступив директор Ананьївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Іван Непомящий, який закликав учасників ярмарки з числа шукачів роботи до активного ознайомлювання з вакансіями, цілеспрямованого спілкування з представниками роботодавців та отримання консультації від роботодавців та фахівців служби зайнятості. Роботодавцям, в свою чергу, запропоновано всі умови для презентації своїх підприємств, проведення співбесіди з потенційними працівниками та формування кадрового резерву.

До речі , щодо кадрового резерву, на ярмарку організована зустріч та можливість співбесіди роботодавців з учнями-випускниками Ананьївського професійно-аграрного ліцею, за спеціальностями «кухар», «тракторист», «робітник з комплексного обслуговування та ремонту будинків»

Зі змістовною промовою та закликом до присутніх на заході роботодавців – платити потенційним працівникам гідну та легальну зарплату з метою недопущення масового виїзду робочої сили за кордон, виступив на ярмарку вакансій міський голова Павло Ілліч Маковецький, який також довів до учасників заходу інформацію про розвиток міста Ананьєва та створення нових робочих місць в теперішній час та в перспективі.

Загалом захід відвідало 64 мешканці району, які в ході проведення заходу отримали максимум інформації про роботу, яка їх влаштовує, та зорієнтувались щодо негайного та майбутнього працевлаштування.

Найцікавішою пропозицією працевлаштування більшість шукачів роботи  відмітили вакансії зовсім нового роботодавця ТОВ «Блок майстер Україна», - організації, яка займається облаштуванням електростанцій на сонячних батареях. ТОВ «Блок  майстер України» представило на ярмарку такі вакансії :    

завідувач складу, водій,  підсобний робітник, інженер ОТК.

 Дані вакансії для шукачів роботи мають привабливий характер, бо у них зазначена оплата праці в місяць від 10 до 15 тис грн..

Той факт, що в ході заходу запрошено на співбесіду до роботодавців з подальшим працевлаштуванням 41 шукача роботи засвідчує високу його результативність.

Організатори заходу «Ярмарок вакансій» та його учасники відмітили потрібність, корисність для суспільства та доцільність дійства яке щойно відбулось в місті Ананьєві, його високу соціальну спрямованість.

Анонс/Подія: 
Подія