Одним із найкращих способів надання допомоги у підборі підходящої роботи, а роботодавцям – у якісному підборі кадрів, є проведення ярмарки вакансій. Безпосереднє спілкування роботодавців з шукачами роботи у присутності фахівців служби зайнятості дає ефективний результат. Даний вид послуг служби зайнятості дозволяє наблизити та почути не тільки безробітних, а й роботодавця, що призводить до відкритого діалогу присутніх.

09.04.2019 р. у Чорноморській міській філії Одеського обласного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій для безробітних, які перебувають на обліку в пошуках роботи та інших шукачів роботи.

 У заході взяли участь 15 великих підприємств м. Чорноморськ: ІФ ДП «Адміністрація морських портів України», ПраТ «ІСРЗ», ТОВ «Українська Чорноморська Індустрія», ТОВ «Аквафрост», КП «Чорноморськтеплоенерго», ПП «Таврія-І», КП фірма «Райдуга», Відділ культури Чорноморської міської Ради Одеської області, База відпочинку «Сокіл», ТОВ «Транс Сервіс», ДЗ «Іллічівська басейнова лікарня на водному транспорті МОЗ України», АТ «Ощадбанк», КП «Міське управління житлово-комунального господарства», Чорноморський морський коледж Одеського національного морського університету та новостворене підприємство ТОВ «Ледово».

На ярмарок вакансій завітало 38 безробітних (в тому числі - учасник АТО, особи з інвалідністю) та 86 шукачів роботи м. Чорноморськ.

На заході директор філії повідомила про весь спектр послуг, які надає служба зайнятості, як роботодавцям так і безробітним, стан місцевого ринку праці, можливість навчання в ОЦПТО ДСЗ та інше.

Надалі представники роботодавців презентували шукачам роботи діяльність своїх підприємств, була надана інформація про наявні вакансії, умови праці, рівень заробітної плати та соціальні гарантії для працівників. Зазначено, що із задоволенням будуть розглядатися усі безробітні не залежно від віку, які готові та здатні працювати.

Захід проводився з метою найшвидшого укомплектування робочих місць цих підприємств та забезпечення зайнятістю безробітних.

Анонс/Подія: 
Подія