9 квітня у Миколаївській районній філії Одеського обласного центру зайнятості відбувся Ярмарок вакансій «Твій день для змін». На ярмарок вакансій було запрошено 5 сільськогосподарських підприємств: «Тилигул-3» , «Татул», «Агро Сур», «Оріон» та «Котовське О.В.»
Заходом охоплено 20 безробітних, 5 з них отримали направлення на роботу за професіями : агроном, тракторист на фермерські господарства району- ф/г «Тилигул-3» та ф/г «Котовське О.В.»
Анонс/Подія:
Подія