«Твій день для змін» - під таким гаслом в приміщенні Іванівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості 9 квітня 2019 року відбувся ярмарок вакансій. Головна мета ярмарку вакансій - для безробітних, шукачів роботи ознайомитися з вакансіями, поспілкуватися з роботодавцями, а для роботодавців – презентувати свої підприємства та провести співбесіди з потенційними працівниками. Захід відвідали 57 шукачів роботи.
На ярмарку вакансій були присутні 9 роботодавців, які надали інформацію про підприємства, які представляють, про вид діяльності, вакансії наявні та перспективні, а також розкрили питання, які завжди цікавлять кожного із нас: оплата праці, відпустки, оплата тимчасової непрацездатності, наявність житла, харчування, щодо проїзду. Після загального ознайомлення з пропозиціями роботодавців, відбулися індивідуальні співбесіди із зацікавленими особами.
5 осіб з числа безробітних – пройшли співбесіду та працевлаштувались.