В умовах повномасштабної війни як ніколи необхідно активізувати роботу  із розбудови системи реагування та протидії будь-якому виду насильства, допомоги постраждалим та забезпечення рівних можливостей жінок та чоловіків, зокрема у сфері працевлаштування.

24 січня 2023 року для співробітників Білгород-Дністровської філії Одеського обласного центру зайнятості, Татарбунарського та Саратського відділів Білгород - Дністровської філії ООЦЗ був проведений онлайн-тренінг «Особливості працевлаштування жінок, постраждалих від гендерно зумовленого насильства» з кар’єрною радницею  проєкту «ВОНА хаб», що реалізується фондом ООН у галузі народонаселення в Україні .

Під час онлайн-семінару були розглянуті поняття: гендеру, гендерної нерівності, насильства,  приділена увага питанню розвитку професійного потенціалу та фінансової спроможності жінок (консультації щодо здобуття професійних навичок та індивідуальна підтримка у пошуку роботи),  котрі постраждали від гендерно зумовленого насильства або знаходяться у групі ризику.

Змістовний та продуктивний захід відбувся в форматі діалогу, а набутті  знання  сприяють кар’єрному зростанню фахівців служби зайнятості.   

Розширення прав і можливостей жінок в економічній сфері є надзвичайно важливим фактором, адже якщо жінка економічно незалежна, їй легше побороти та запобігти насильству в цілому.  

Анонс/Подія: 
Подія