З метою сприяння зайнятості молоді на ринку праці Одеською філією ООЦЗ організовано цикл заходів, спрямованих на створення унікального інтерактивного майданчика для спілкування провідних роботодавців зі студентами в режимі реального часу та налагодження професійних зв’язків.

18 червня відбулася перша зустріч (День кар’єри) з випускниками – бакалаврами Одеського державного аграрного університету.

Запрошені роботодавці представили бакалаврам свої організації та відкриті вакансії, а також окреслили перспективи професійного зростання. Випускники мали змогу презентувати свої вміння та навички і поспілкуватися з роботодавцями.

Фахівці Одеської філії також надали учасникам заходу інформацію про сучасні тренди ринку праці, активні програми служби зайнятості. Зокрема, детально розповіли про безоплатні ваучери на навчання та компенсаційні програми за працевлаштування окремих категорій громадян. Крім того, надали поради щодо самостійного пошуку роботи, зокрема, написання резюме та підготовку до співбесід з роботодавцями.

Анонс/Подія: 
Подія