З метою популяризації послуг служби зайнятості та налагодження шляхів співпраці в напрямку сприяння працевлаштуванню осіб з-поміж зареєстрованих безробітних та шукачів роботи, 18квітня2018 року фахівцями Татарбунарської районної філії Одеського обласного центру зайнятості проведено робочу зустріч з представниками Лиманської об’єднаної територіальної громади.
Провідним фахівцем з питань зайнятості Байбузенко О. надано інформацію про послуги служби зайнятості, акцентовано увагу на можливості професійного навчання за робітничими професіями у ДНЗ «ОЦПТО ДСЗ» та підтвердження результатів неформального навчання за професією «кухар».
Заступником директора - начальником відділу надання соціальних послуг Балик С. було проінформовано присутніх про послуги, що відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» надаються службою зайнятості. Також акцентувала увагу присутніх на проведенні громадських та інших робіт тимчасового характеру як виду суспільно корисних оплачуваних робіт в інтересах територіальної громади, які організовуються для додаткового стимулювання мотивації до праці.

Анонс/Подія: 
Подія