Пошук роботи – це завжди нелегкий процес, особливо, коли це стосується молодої людини, яка закінчує здобувати професійно-технічну освіту і стоїть на порозі працевлаштування за здобутою професією.

З цією метою 14 лютого 2023 року до начальника Овідіопольського відділу Одеської філії Одеського обласного центру зайнятості Вікторії Ільницької звернувся ДНЗ «Одеський ЦПТО» в особі заступника директора з навчально-виховної роботи Людмили Руссу. Зокрема, один з навчально-практичних центрів територіально розміщується в смт Овідіополь, Одеського району, в якому готують майбутніх кухарів, слюсарів та трактористів.  

В ході зустрічі обговорені питання співпраці служби зайнятості з професійно-технічним закладом шляхом проведення спільних заходів, під час яких майбутні випускники будуть поінформовані щодо ситуації на ринку праці аби при майбутньому влаштуванні на роботу  вони чітко усвідомлювали порядок укладання трудових відносин; були обізнані в  організаційно-правових формах складання  відповідної документації, користувались соціальною  захищеністю гарантованою  державою, а це право на відпустку, оплату лікарняного в зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, право на належні умови праці, захист від незаконного звільнення, тощо.

Людмила Руссу висловила вдячність та повністю погодилась із запропонованими послугами: «Маю надію на плідну співпрацю і що наші учні знайдуть хороше місце роботи в нашому районі відповідно обраному фаху». 

Анонс/Подія: 
Подія