В МЦЗ м. Теплодар відбувся семінар на тему «Загальні питання зайнятості населення та стану ринку праці» для 10 безробітних за участю соціального партнера Теплодарського бюро правової допомоги керівника Лілії Багно. На початку семінару директор МЦЗ О.Мозговий довів інформацію про святкування в Україні з 2007 року Дня вишиванки, про стан ринку праці, актуальні привабливі вакансії в регіоні та Україні (« Фуджікура» у м. Львів та ТОВ « Глобинський м’ясокомбінат» Полтавська обл. та інші), а також в державі Ізраїль з повним соціальним пакетом та заробітної плати від 10.000тис.грн. Керівник бюро правової допомоги Багно Л. довела інформацію про можливість отримати безкоштовну правову допомогу безробітним та можливість представляти їх інтереси в судах.
Провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг МЦЗ А. Кіосак нагадала про активне використання сайтів з пошуку роботи в мережі Internet, про можливість розміщення відеорезюме та можливість проведення співбесіди з роботодавцями в режимі скайп-конференції.
Наприкінці семінару працівники центру зайнятості та бюро правової допомоги відповіли на різноманітні питання безробітних. 

 

Анонс/Подія: 
Подія