З метою наближення соціальних послуг до клієнтів, створення системи оперативного і безперешкодного реагування на потреби жителів територіальних громад,

15 березня 2023 року, фахівцями Білгород-Дністровської філії Одеського обласного центру зайнятості здійснено черговий виїзний захід до Шабівської територіальної громади.

В ході зустрічі в.о директора філії Ніна Принц надала детальну інформацію щодо переліку послуг, які надає служба зайнятості, стан ринку праці в регіоні, переваги професійного навчання за сприянням служби зайнятості в Одеському центрі професійно - технічної освіти Державної служби зайнятості. Більш детально була приділена увага, зокрема можливості безкоштовно отримати ваучер на навчання та здобути нову спеціальність чи професію.

Присутні також дізналися про можливість підтвердити навички за професією «Електрогазозварник» та отримати сертифікат встановленого зразка в Кваліфікаційному центрі Одеського ЦПТО.

До того ж заступник начальника відділу рекрутингу та взаємодії з роботодавцями – Олена Сердюк розповіла про активні програми служби зайнятості роботодавцям. Служба зайнятості цьогоріч реалізовує низку активних програм, спрямованих на збереження трудового потенціалу та розвиток бізнесу, шляхом надання фінансової допомоги.

Зустріч пройшла в форматі активного діалогу, під час якого присутні отримали необхідні відповіді на свої питання та роздатковий матеріал.

 

Анонс/Подія: 
Подія