Шляхом співпраці Березівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості та Березівського районного сектору пробації 4 січня проведено спільний захід з умовно-засудженими неповнолітніми. Кожен із них є учнем загальноосвітньої школи і зовсім скоро вони стануть перед вибором професії та свого шляху у майбутнє, тому вже сьогодні актуалізується необхідність «повернутися обличчям» до підлітків. Їхні проблеми не повинні розв’язуватися «вулицею», вони мають вирішуватися з участю батьків, спільно з психологами, педагогами, соціальними службами.

За цих умов цілеспрямована корекційно-розвивальна робота здатна допомогти подолати актуальні для них життєві проблеми, а також допомогти їм виокремлювати чіткі цілі в житті та засвоїти ефективні способи їх вирішення в майбутньому.

Під час зустрічі обговорювали специфічні проблеми, про них самих, про їхні сильні сторони, про професії які є актуальними на ринку праці та в яких галузях кожен із неповнолітніх могли б себе реалізувати.

Під кінець заходу всі учасники заходу навчилися думати позитивно і зрозуміли, що їхнє життя залежить від того, як вони його сприймають.

Анонс/Подія: 
Подія