Кожен з нас хоч раз у житті стикається з проблемою пошуку роботи та пам’ятаючи, що на роботі потрібно буде проводити третину свого життя, мріє про високооплачувану цікаву роботу в хорошому колективі. Однак, здебільшого робить не те, що подобається... Звичайно, варіанти є: кур'єри і офіціанти завжди потрібні. Але я шукала роботу, яка могла допомогти мені в головному: в самореалізації.

В наявності: вища освіта (НУ «Одеська юридична академія»), спеціальність (юрист), достатній рівень англійської, грамотність (включаючи письмове мовлення українською та російською), досвід роботи юрисконсультом (в ТОВ «Аквафрост» півтора року), інвалід по зору (з дитинства), шукаю роботу в Києві (через особисті обставини).

Визначившись, ким я хочу працювати, на яку заробітну плату претендую та що планую переїхати, вирішую звернутися до професіоналів – фахівців Одеського міського центру зайнятості,  оскільки міркувала, що влаштуватися на хорошу позицію мені самій не вийде. Одне я чітко розуміла  – в якій сфері і з яким функціоналом хочу влаштуватися – потрібна вакансія юриста.

Участь у семінарах служби зайнятості: з написання резюме, пошуку роботи на сайтах, підготовки до дзвінка роботодавця та до співбесіди принесла свої плоди. Це як курс з працевлаштування, тільки безкоштовно. Навпаки – це тобі платять допомогу по безробіттю, до того ж ще й підтримка кар’єрного радника. В результаті, все збіглося: вакансія в базі центру зайнятості, мої вміння, вимоги роботодавця, графік роботи, заробітна плата, розташування місця роботи, і я отримала роботу від компанії ТОВ «Агросем» у Києві – з гідними умовами праці. І це – робота мрії!

Анонс/Подія: 
Подія