Роздільнянська районна філія Одеського ОЦЗ плідно співпрацює з головним управлінням Пенсійного Фондом України в Одеській області. Робочі зустрічі сприяють налагодженню взаємодії щодо подання вакансій та добору кандидатів на посади державних службовців, обговорюються теми семінарів, роз’яснення законодавства про зайнятість та про пенсійне страхування тощо.

Цього тижня відбулася планова зустріч директора Роздільнянської філії О.П.Кукішевої з начальником відділу з питань призначення та перерахунку пенсій №17 управління застосування пенсійного законодавства головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області А. М. Мельник. Головним питанням було затвердження плану роботи на наступне півріччя, а саме організація та проведення  заходів з безробітними із роз’ясненням їм всіх аспектів Пенсійного законодавства.

А вже наступного тижня для осіб, які шукають роботу, заплановано  проведення семінару на тему «Електронні сервіси ПФУ України». Причиною запровадження заходу стало постійне звернення клієнтів служби зайнятості до спеціалістів з питаннями «Чи сплачував за мене роботодавець кошти до Пенсійного фонду» або «Який страховий стаж я здобув?». Сьогодні фонд надає можливість здійснювати постійний контроль за даними, що можуть впливати на пенсійні права громадян, за допомогою веб-порталу. Саме про це йтиметься під час наступного відвідування представниками ПФУ Роздільнянської філії.

 

Анонс/Подія: 
Подія