18 серпня 2018 року у парку ім. Т.Г.Шевченка о 12.00 год. розпочинає свою роботу профорієнтаційний захід «Місто професій», який проводиться за ініціативи міжнародного ділового журналу COMMUNITI.

Мета заходу «Місто професій» - широке ознайомлення дітей зі світом професій у форматі ділової гри, можливість показати, що кожна дитина має шанс реалізувати свій потенціал.

Як це проходить? У парковій зоні розгортається імпровізоване «Місто Професій», де підприємства, навчальні заклади, ФОП та інші установи Одеської області представлять різні професії. При вході кожна дитина отримує паспорт та має можливість «влаштуватись на роботу». Після короткого майстер - класу від фахівців галузей, таких як лікар, соціальний працівник, агроном, рятувальник, пожежник, поліцейський, криміналіст, кінолог, будівельник,  автослюсар, продавець тощо, діти приступають до роботи і навіть отримують свою першу зарплатню.

У 2018 році до участі у заході «Місто професій» вчетверте долучається Одеська обласна служба зайнятості. В рамках проведення профорієнтаційного заходу «Місто професій» ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» презентуватиме такі професії: перукар, кухар, швачка, манікюрник, електрогазозварник, слюсар-сантехнік, електромонтажник та ін.

Також, фахівцями Одеської обласної служби буде проводитись інформування про послуги служби зайнятості, психодіагностичне тестування, конкурси зі знання професій та ін.

Запрошуємо дітей та їх батьків відвідати «Місто професій»!

 

Анонс/Подія: 
Анонс події