Як зорієнтуватись у виборі майбутньої професії? Це питання турбує не тільки випускників шкіл, а й їх батьків. З метою надання порад фахівець Татарбунарської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Олена Байбузенко протягом передостаннього навчального тижня взяла участь у загальношкільних батьківських зборах КЗ «Жовтоярська ЗОШ І-ІІІ ст.» і зустрілася з учнями 9-10 класів КЗ «Тузлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» та КЗ «Базар’янська ЗОШ І-ІІІ ст.».

«Вибір професії – не хвилинна справа, він може виявитися найважчим вибором в житті людини», - так розпочала зустрічі фахівець центру зайнятості. Під час обговорення випускники та батьки ознайомились з послугами служби зайнятості для випускників шкіл, переглянули презентаційний відеоролик щодо навчання у ДНЗ «ОЦПТО ДСЗ», отримали корисну інформацію про поширені помилки у професійному самовизначенні та можливість профорієнтаційного тестування дітей на платформі «Моя професія. Консультаційна мережа». З особливою зацікавленістю учні взяли участь в обговоренні шляхів побудови професійної кар’єри.

На завершення заходу Олена запросила всіх учасників відвідати Татарбунарську районну філію для отримання індивідуальних консультацій.

Анонс/Подія: 
Подія