У Лиманській районній філії Одеського обласного центру зайнятості проведено черговий профінформаційний семінар «Легальна зайнятість», який відбувся за участю провідного фахівця  Галини Басько та головного спеціаліста Доброславського бюро правової допомоги Ірини Дробот. Приємно зазначити Ірина Геннадіївна колишня безробітна, яка успішно працевлаштована за направленням служби зайнятості.

Метою заходу було обговорення питань зайнятості населення та легалізації трудових відносин з найманими працівниками, інформування та ознайомлення шукачів роботи з поняттями «тіньова» зайнятість і «тіньова» заробітна плата, застереження від шахрайства при працевлаштуванні та роз’яснення вимог чинного законодавства про працю.

По завершенню семінару було надано відповіді на запитання, що цікавили шукачів роботи, а фахівець системи правової допомоги розповіла про діяльність бюро правової допомоги, розкрила поняття первинної та вторинної правової допомоги, перерахувала категорії осіб, які мають право відповідно до ст. 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» на отримання безоплатної вторинної правової допомоги. Учасники подякували за проведений захід та наголосили, що отримали вичерпну інформацію щодо широкого спектра можливостей, які надає служба зайнятості та Доброславське бюро правової допомоги.

Анонс/Подія: 
Подія