Сьогодні багатьом українцям доводиться долати складні виклики долі. Через повномасштабне вторгнення на територію України російських окупантів ,прояви збройної агресії та порушення прав людини  частина населення вимушено залишили свої рідні домівки. Одна мить повністю змінила долю багатьох людей.Сотні тисяч  здібних і працелюбних співвітчизників водночас опинилися в ролі вимушених переселенців. Втративши роботу, житло, родинні зв’язки, вони нерідко їхали у невідомість. Їхнє життя переповнене спогадами , емоціями, враженнями, різноманітними історіями про минуле.

Серед таких є життєва історія Євгенія Седляра – переселенця з  міста Херсон. 23-річний хлопець ,за професією «складальник корпусів металевих суден», в мирний час працював  на підприємстві,яке спеціалізується на будівництві і ремонті суден усіх типів. Через потужні обстріли  та наступи бойовиків він залишив свою домівку , рідне місто, втратив улюблену роботу. Коли все  втрачаєш , одразу починаєш панікувати, а потім розумієш, що потрібно починати все з початку.

У квітні місяці Євгеній звернувся до Суворовського районного центру зайнятості по допомогу у працевлаштуванні. Але що робити, якщо підходящої роботи за його професійним досвідом  немає? Чому б не опанувати нову професію, яка буде чудовим доповненням до вже  існуючих знань?

Фахівець з відділу працевлаштування порадив Євгенію звернутися до відділу активної підтримки безробітних, де на одному з профконсультаційних прийомів,  з урахуванням  його знань, досвіду, побажань, йому було запропоновано навчання в Одеському центрі професійно-технічної освіти Державної Служби зайнятості. Так як Євгеній мав  оптимістичний настрій і не думав опускати рук , зацікавився цією пропозицією  і  відразу прийняв рішення опанувати професію «Електрогазозварник». . Саме з цього моменту у Євгенія і відкрилося друге дихання- почалося нове життя для нашого героя.Завдяки наполегливості, оптимізму, віри в себе та свої сили  а також  допомоги фахівців Суворовського районного центру зайнятості  Євгеній  наразі успішно навчається  і в майбутньому отримає  професію , яка сьогодні користується  попитом на ринку праці як Одеси,  так і в інших регіонах.

Анонс/Подія: 
Подія