В рамках проведення масових заходів для роботодавців та осіб, перебуваючи на обліку, директором Роздільнянської районної філії ООЦЗ О.П. Кукішева була проведена презентація одного з  найміцніших сільськогосподарських підприємств району СТОВ «Роздільнянське», яке очолює П.Г.Железняк.

Основними видами діяльності господарства є вирощування зернових та технічних культур, винограду, садівництво, овочівництво, вирощування ягід. На зустрічі йшлося про укомплектування кадрів з числа безробітних та залучення осіб, які перебувають на обліку, до тимчасових робіт. Роботодавець зацікавлений і в співпраці у літню пору року, коли потрібні працівники на короткотермінові роботи.

Директор СТОВ «Роздільнянське» Павло Гаврилович Железняк провів екскурсію по території підприємства. Відвідувачі мали можливість наочно ознайомитись з умовами роботи  на підприємстві.

Роздільнянська філія плідно співпрацює з сільськогосподарськими підприємствами району. Товариства звертаються до служби зайнятості з метою добору відвідного персоналу: від підсобних робітників – до спеціалістів вищої категорії. Особливо затребувані виноградарі, трактористи-машиністи широкого профілю, водії автомобільних засобів, робітники з догляду за тваринами, обліковці, підсобні робітники.

Анонс/Подія: 
Подія