28 серпня відбулась конференція педагогів загальноосвітніх навчальних закладів Білгород-Дністровського району, в якій прийняли участь фахівці Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості. Метою даного заходу стало визначення спільних дій  та нових форм роботи з учнями у наступному навчальному році.

У ході зустрічі обговорено різноманітність профорієнтаційних заходів, що проводяться службою зайнятості в т.ч. виїзних заходів для молоді з використанням мобільного центру зайнятості, різноманітних майстер-класів, професіографічних екскурсій.  Особливу увагу приділено можливості виявлення здібностей  та побажань за допомогою профдіагностичного тестування. Висвітлено можливість  профнавчання в ЦПТО ДСЗ, особливо для випускників ЗОШ, які не вступили до навчальних закладів. Розкрито  можливості отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю для відкриття власної справи, акцентовано увагу на  послугах з підтвердження неформального навчання та можливості отримання ваучера для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.

Особливість таких зустрічей в тому, що вони дають змогу в ході обговорень вдосконалити підхід до проведення спільних профорієнтаційних заходів для досягнення максимальних результатів.

 

 

Анонс/Подія: 
Анонс події