Державний навчальний заклад «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» (далі – Одеський ЦПТО ДСЗ) - це єдиний державний навчальний заклад в Одеській області, який визнано Кваліфікаційним центром.

На базі зазначеного вище закладу  можливо пройти  процедуру оцінювання неформального навчання за професіями «Кухар» та «Електрогазозварник»,  отримати свідоцтво встановленого зразка про присвоєння відповідної кваліфікації.

За результатами оцінювання Кваліфікаційним центром знань та вмінь за професією «Електрогазозварник» здійснюється присвоєння та/або підтвердження повної професійної кваліфікації або окремих часткових професійних кваліфікацій, з яких виконуються пробні кваліфікаційні роботи, а саме:

  • «Ручне дугове зварювання плавким електродом ММА»
  • «Напівавтоматичне зварювання у середовищі захисних газів MIG-MAG»
  • «Аргонодугове зварювання неплавким електродом TIG»
  • «Газове зварювання»
  • «Газове різання»
  • «Різання металів за допомогою електродугового різання».

Одеський ЦПТО ДСЗ має сучасний гуртожиток, послугами якого слухачі мають можливість скористатися під час проходження процедури оцінювання.

З вартістю послуг оцінювання/підтвердження результатів неформального навчання та проживання в гуртожитку навчального закладу можна ознайомитись на веб-сайті Центру за адресою: www.profcentre.odessa.ua.

Орієнтовний графік засідання Комісії з підтвердження кваліфікації за професією «Кухар» у квітні 2023 року додається.

Щодо графіку роботи Комісії з підтвердження кваліфікації за професією «Електрогазозварник», порядку подання документів, процедури анкетування та оцінювання  - звертайтесь до Кваліфікаційного центру Одеського ЦПТО ДСЗ (м.Одеса, вул.Іцхака Рабіна, 18-а, тел.: (048)705 44 05, 705 44 24, 705 44 03. Контактні особи: Бєлайчук Людмила Федорівна, Назаренко Юлія Олексіївна. Сайт - www.profcentre.odessa.ua).

Анонс/Подія: 
Анонс події