Державний навчальний заклад «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» (далі - ОЦПТО ДСЗ) - це єдиний заклад в Одеській області, на базі якого можливо підтвердити результати неформального навчання за професіями «Кухар», «Електрогазозварник» та отримати за результатами оцінювання свідоцтво встановленого зразка.

За результатами оцінювання за професією «Електрогазозварник» кваліфікаційним центром здійснюється  присвоєння та/або підтвердження повної професійної кваліфікації та окремих часткових професійних кваліфікацій з яких успішно виконані пробні кваліфікаційні роботи, а саме:

  • «Ручне дугове зварювання плавким електродом ММА»
  • «Напівавтоматичне зварювання у середовищі захисних газів MIG-MAG»
  • «Аргонодугове зварювання неплавким електродом TIG»
  • «Газове зварювання»
  • «Газове різання»
  • «Різання металів за допомогою електродугового різання».

З вартістю послуг проходження оцінювання та підтвердження результатів неформального навчання за зазначеними вище професіями та проживання в гуртожитку навчального закладу можна ознайомитись на веб-сайті Центру за адресою: www.profcentre.odessa.ua.

Орієнтовний графік засідання Комісії з підтвердження кваліфікації за професією «Кухар» у березні 2023 року додається.

За більш детальною інформацією щодо порядку подання документів, процедури анкетування та оцінювання, графіку роботи комісії з оцінювання результатів навчання осіб, здобутих шляхом неформальної або інформальної освіти, а також дати початку роботи комісії поза графіком – звертатись до Кваліфікаційного центру (м.Одеса, вул. Іцхака Рабіна, 18-а, тел.:(048)705 44 05, 705 44 24, 705 44 03. Контактні особи: Бєлайчук Людмила Федорівна, Назаренко Юлія Олексіївна. Сайт - www.profcentre.odessa.ua).

Анонс/Подія: 
Анонс події