13 лютого 2023 року  відбулася  робоча зустріч заступника директора – начальника  Великомихайлівського відділу Роздільнянської  філії Одеського обласного центру зайнятості Антоніни Дикуненко з головою Великоплосківської  громади  Іваном Батуріним.  

 Під час зустрічі обговорено основні новації Закону України щодо  реформування служби зайнятості, соціального страхування на випадок безробіття, сприяння продуктивній зайнятості населення, у тому числі молоді, та провадження нових активних програм на ринку праці.

Детально зупинилася на особливостях реєстрації безробітних в службі зайнятості під час дії воєнного стану, можливості отримання допомоги від Всесвітньої Продовольчої Програми ООН.

Надано інформацію про переваги  професійного  навчання, підвищення кваліфікації  за раніше здобутою професією за сприянням  державної служби зайнятості.

За результатом зустрічі підписані угоди про співпрацю Великомихайлівського відділу Роздільнянської філії Одеського обласного центру зайнятості з соціальними партнерами.

 

Анонс/Подія: 
Подія