Великомихайлівський відділ Роздільнянської філії Одеського обласного центру зайнятості продовжує співпрацю з соціальними партнерами. На цьому тижні  Великомихайлівським відділом  спільно з Службою у справах дітей Великомихайлівської селищної ради було проведено семінар для шукачів роботи на тему: «Патронат над дитиною, умови влаштування та вимоги до кандидатів».

Метою проведення заходу був пошук кандидатів в патронатні вихователі та формування позитивної громадської думки щодо послуги патронату.

Оксаною Терлецькою, фахівецем служби у справах дітей,  було надано інформацію для безробітних про можливість патронатного виховання дітей як альтернативи офіційного працевлаштування, а також, щодо критеріїв відбору кандидатів у патронатні вихователі, особливості створення та функціонування патронатних сімей та порядок їх фінансування. Учасники семінару отримали інформацію про нову комплексну соціальну послугу – патронат над дитиною, що дає змогу якнайкраще врахувати інтереси дитини, яка залишилася без батьківського піклування, гарантувати їй сприятливе сімейне оточення, підтримати сім’ю на ранніх етапах кризи.

На завершення заходу присутнім запропонували обговорити отриману інформацію в сім’ях, а в разі прийняття рішення стати патронатним вихователем звертатися безпосередньо до служби у справах дітей Великомихайлівської селищної ради  для отримання детальної інформації.

Нагадаємо, що патронатним вихователем може бути громадянин України, який має позитивний досвід виховання дитини, відповідні житлові умови для надання послуг з догляду, виховання та реабілітації дитини у своєму помешканні, пройшов курс спеціальної підготовки та відповідає іншим вимогам, визначеним у чинному законодавстві.

 

Анонс/Подія: 
Подія