Захарівський відділ Роздільнянської філії Одеського обласного центру зайнятості провів семінар із залученням соціального партнеру, а саме Служби у справах дітей Захарівської селищної ради. Тема заходу: «Патронат над дитиною. Умови створення та функціонування».

Начальник служби Юлія Коваль наголосила: «Патронат над дитиною - це «швидка сімейна допомога» дитині та її сім’ї, яка передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання нею, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин».

В ході заходу були розглянуті наступні питання: хто такий патронатний вихователь,  яка мета патронату над дитиною, хто може стати патронатним вихователем, обов’язки такого вихователя, хто може бути влаштований в патронатну сім’ю, терміни перебування дитини у такій сім’ї, оплата послуг із здійснення патронату над дитиною, умови та особливості створення патронатної сім’ї.

На завершення заходу начальник служби у справах дітей запросила на додаткове індивідуальне консультування з приводу даного питання всіх бажаючих створити патронатну сім’ю.

 

 

Анонс/Подія: 
Подія