Саратський відділ Б-Дністровської філії Одеського обласного центру зайнятості продовжує активно співпрацювати з відділом з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області.
Під час спільних зустрічей із шукачами роботи, обговорюються особливості застосування трудового законодавства в умовах воєнного стану, надаються практичні рекомендації, як не потрапити у тенета не доброчесних роботодавців. Особлива увага приділялася питанням націленим на протидію торгівлі людьми, трудовій експлуатації та примусовій праці.
Практичні поради, як уникнути ризиків та не потрапити у пастку наші клієнти можуть знайти на інформаційному порталі Держпраці - https://pratsia.in.ua
Анонс/Подія:
Подія