Проблема підготовки учнів до свідомого вибору професії стає особливо актуальною тому, що орієнтація на певну професійну діяльність, свідомий вибір свого життєвого шляху є невід’ємною складовою всього навчально-виховному процесу. Фахівці центру зайнятості приходять на допомогу учням, вчителям та батькам у вирішенні даного питання. Так, спеціаліст Захарівської районної філії Одеського ОЦЗ Григорецька Ірина на передодні завершення навчального року провела профорієнтаційний урок на тему «Пізнаємо світ професій разом із службою зайнятості» для учнівської молоді Майорського НВК. В заході взяли участь 20 учнів. Зустріч мала мету зосередити увагу школярів на важливості відповідального відношення до вибору професії та розширити знання дітей про різноманітний світ професій.

Під час заходу фахівець служби зайнятості ознайомила всіх присутніх з профорієнтаційною платформою «Моя кар’єра: консультаційна мережа». Спеціаліст наголосила: «Скориставшись даною платформою кожен бажаючий може пройти он-лайн тестування, яке допоможе зрозуміти, який вид професійної діяльності найбільше підходить саме Вам та дозволить об’єктивно оцінити Ваші власні здібності, інтереси та можливості».

Виконуючи профорієнтаційні вправи школярі познайомилися з розмаїттям світу професій, що сприяло засвоєнню назв професій. За допомогою вправи «Риси професії» учні розглянули головні риси людини тієї чи іншої професії. Крім цього, діти активно брали участь та демонстрували свою винахідливість під час виконання вправ: «Поле Чудес», «Професія на букву», «Об’ява», «Ланцюжок професій» та інші.

Зустріч пройшла в гарній дружній атмосфері, кожен присутній отримав заряд енергії та цікаву корисну інформацію, яка обов’язково стане в нагоді при виборі своєї майбутньої професії.

Анонс/Подія: 
Подія