Сьогодні наша країна потребує не лише надійного захисту, а й надійного тилу. А забезпечити його можуть саме роботодавці, їх професійний досвід та зусилля. Влада готова допомогти зберегти роботу та адаптувати робочий процес до нових воєнних умов.

Всі розуміють, що нові реалії потребують швидких рішень, які б допомогли стабілізувати трудові відносини, забезпечити певні гарантії як з боку роботодавця, так і з боку працівників. Такими словами було розпочато семінар з  роботодавцями у Болградській філії Одеського обласного центру зайнятості 24 січня 2023 року.

Тема семінара  «Організація трудових відносин в умовах воєнного стану. Роз’яснення трудового законодавства». Всі можливі моменти регулювання трудових відносин у період воєнного стану були детально розглянуті Лілією Малакчі, начальником відділу рекрутингу та взаємодії з роботодавцями Болградської філії Одеського ОЦЗ. Семінар відбувся за участі інспектора державної служби з питань праці Ольги  Проданової, яка розповіла про внесення змін в Кодекс законів про працю. Інформація була дуже корисною для представників 15 підприємств, які були присутні на семінарі. 

 

 

 

Анонс/Подія: 
Подія