Більшість безробітних, які перебувають на обліку в Захарівському районному центрі зайнятості, складає сільське населення. У зв'язку з тим, що в сільській місцевості відсутня достатня кількість робочих місць для постійної зайнятості, в районі постійно організовуються оплачувані громадські та інші роботи тимчасового характеру.
Станом на 21 травня 2018 року завдяки тісній співпраці на умовах співфінансування районного центру зайнятості з сільськими (селищними) радами, 60 осіб з-поміж безробітних взяли участь в оплачуваних громадських роботах, на які використано майже 80,0 тис. грн. Серед лідерів щодо виділених коштів та кількості залучених безробітних до оплачуваних громадських робіт є Захарівська та Затишанська селищні ради, Павлівська та Йосипівська сільські ради, з якими укладено 5 відповідних договорів.
Організація та проведення громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру із залученням безробітних є найбільш доступним шляхом для тимчасового вирішення питань зайнятості населення.

Анонс/Подія: 
Подія