Сучасні IT-професії – в майбутнє вже сьогодні!

Початок навчання – 11.10.2021

 З метою сприяння підвищенню IT навичок у населення, державною службою зайнятості Одещини розроблено освітні програми, одна з яких - «Оператор безпілотного літального апарату (дрона)».

Використання безпілотних літальних апаратів (дронів) в наш час є актуальним, перспективним та затребуваним у різних сферах життєдіяльності, наприклад таких, як: геодезія та картографія, сільське та лісове господарство, кінематографія та відео зйомка, пожежогасіння, поліція, пошук та рятування, інспекція ліній електромереж, моніторинг трубопроводів, військових об’єктів, тобто в сфері охорони, обороноздатності  та безпеки життя населення тощо.

Програма курсу зацікавить зайнятих, незайнятих громадян, безробітних, тих хто замислюється про підприємницьку діяльність, а також для роботодавців, фахівців підприємств, установ і організацій, в роботі яких були б корисні навички із застосування повітряної зйомки за допомогою безпілотних літальних апаратів (дронів).

Вимоги до осіб, які навчатимуться:

-загальна комп’ютерна та технічна грамотність;

-освіта – базова загальна середня або повна загальна середня.

Тривалість курсу - 36 годин, розрахований на 5-17 навчальних днів (в залежності від інтенсивності курсу /5 днів – до 8 годин на день, або 16 днів для навчання у вечірній час – від 2-х годин на день/).

Кожен навчальний день супроводжується практичними заняттями. Слухачі проходять тренування на тренажері-компютерному авіасимуляторі DJI Assistant 2 Release, а в подальшому відпрацьовують на практичних заняттях /від 22-26 годин/ навички керування на реальному літальному апараті DJI.

Одеський обласний центр зайнятості запрошує всіх, кого цікавить навчання з  керування безпілотними літальними апаратами (дронами),  пройти навчання на базі Державного навчального закладу «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості», який розташовано за адресою: м.Одеса, вул.І.Рабіна, 18-а.

За більш детальною інформацією звертатись до навчального закладу державної служби зайнятості Одеської області за тел.: 705-44-09, 705-44-11, 705-44-03.

Анонс/Подія: 
Анонс події