Увага! Нова професія в Одеському ЦПТО ДСЗ!

Вже з листопада 2019 року для всіх бажаючих є можливість отримати одну з професій IT-галузі - Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення.

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення  не тільки працює з офісними додатками (текстовим редактором, електронними таблицями, базами даних, графікою, презентаціями), а також є технічним фахівцем в області IT-технологій.

Під час навчання слухачі опановують технології обробки інформації, мережеві системи, засоби комп’ютерних інформаційних систем; вивчають основи алгоритмізації та програмування, англійську мову за професійним  спрямуванням тощо. Більша частина навчального часу відведена виробничому навчанню та практиці на виробництві.

Навчання проходитиме в Одеському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Тривалість навчання - 8 місяців. Після закінчення навчання слухачі отримують документ державного  зразка.

Операторів з обробки інформації та програмного забезпечення чекають сервісні центри з продажу та ремонту комп’ютерної, офісної та побутової техніки; Інтернет-провайдери; фірми-розробники програмних продуктів; підприємства, установи та організації всіх видів економічної діяльності.

Для  зареєстрованих  безробітних  навчання  безкоштовне. Для  інших  осіб  можливе  навчання  на  контрактній  основі. 

Детальніше про умови направлення на навчання можна дізнатись в найближчому центрі зайнятості.

Початок навчання  - 25 листопада 2019 року, набір в групу триває.

Не втрачайте свій шанс здобути нову професію  та стати конкурентоспроможним на сучасному ринку праці!

 

Анонс/Подія: 
Анонс події